KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 9098332
nr 909 8332
Färgetsningar
2 st, Rävjakt, efter JF Herring, England, motivet: 52 x 105
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 september 2014
kl 20:01:28
1/9 11:15:19
1/9 19:42:53
700 kr